Infomunca – Compania de recrutare specializată în plasarea personalului în țările Uniunii Europene

Infomunca este o agenție de recrutare licențiată specializată în plasarea forței de muncă în țările Uniunii Europene. Compania are sediul principal în Chișinău și dispune de agenți de recrutare operaționali și în Cahul, asigurând astfel o acoperire mai largă în Republica Moldova.

Sub conducerea unui manager experimentat, Infomunca se remarcă prin implicarea activă în procesul decizional în cadrul Asociației agențiilor de recrutare din Moldova. Această participare activă demonstrează angajamentul companiei față de standardul ridicat de profesionalism și etică în domeniul recrutării forței de muncă.

Echipa Infomunca a crescut considerabil de-a lungul anilor, transformând o simplă idee într-o afacere de succes. Compania s-a concentrat pe dezvoltarea capacităților și creșterea eficienței în procesul de selectare și plasare a candidaților. Prin această abordare, Infomunca a dobândit reputația de a oferi servicii de calitate superioară și de a converti cu succes candidații în angajați în țările Uniunii Europene.

Infomunca se străduiește să fie o agenție de recrutare de încredere și să ofere candidaților și clienților săi soluții personalizate și adaptate la nevoile specifice ale fiecăruia. Echipa lor de specialiști în recrutare și consultanți oferă asistență și consiliere pe tot parcursul procesului de recrutare și plasare, asigurând că fiecare candidat este potrivit pentru poziția și cerințele specifice ale angajatorilor din țările Uniunii Europene.

Infomunca pune un accent deosebit pe satisfacția clienților și pe construirea relațiilor de lungă durată, bazate pe transparență, încredere și colaborare. Prin intermediul serviciilor lor de recrutare, compania contribuie la dezvoltarea oportunităților de carieră pentru candidații moldoveni interesați să lucreze în țările Uniunii Europene, facilitând astfel procesul de integrare într-un mediu de lucru nou și oferind suport pe tot parcursul angajării.