Servicii de Recrutare

Recrutăm lucrătorul în numele companiei, organizăm transport, asigurăm conformitatea juridică și asistență continuă.

Servicii outsourcing de personal

Oferim un serviciu sau un proces (și forța de muncă necesară). Compania plătește pentru serviciu după volumul, rata, masa sau altă măsură convenită.

Angajator EoR

Simplificați angajarea internațională cu serviciul de angajare a dosarelor în Moldova

Leasing de personal

Angajăm lucrătorii după cerințele companiei, organizăm transport și asigurăm conformitatea juridică.

Call Centru de recru24/7

Call Centrul nostru este activ 24/7 pentru a oferi suport informațional pentru întreprinderi.

Servicii Profesionale de Recrutare IT

Servicii de recrutare IT, programatori, designeri web și specialiști în media marketing și call center, oferite de Asociația Agentiilor de Recrutare din Moldova