Hotline-ul pentru Candidați

24/7

Îți prezentăm Hotline-ul pentru Candidați, o nouă secțiune special creată pentru a răspunde tuturor întrebărilor tale și a te asista în fiecare etapă a drumului tău către oportunități de carieră în Germania, Olanda, Franța, Irlanda, Suedia, Belgia, Polonia, Republica Cehă, Slovacia, Muntenegru și România.

Iată de ce ar trebui să contactezi Hotline-ul nostru și cum te putem ajuta să iei decizii informate și de succes:

ARA – Asociația Agențiilor de Recrutare din Moldova:

Suntem asociația care reunește sub umbrela sa numeroase firme de recrutare licențiate în mod legal din Moldova.

Oferim informații despre agenții de recrutare legale și de încredere:

Prin intermediul Hotline-ului nostru, poți obține informații despre agențiile de recrutare licențiate și serioase, pentru a evita pe cei care nu respectă standardele și a te asigura că alegi doar agenții de încredere.

Țările cu cele mai mari salarii din UE:

Dacă dorești să obții venituri atractive în străinătate, suntem aici să te îndrumăm către țările care oferă cele mai competitive salarii în Uniunea Europeană, conform statisticilor colectate de către agenții de recrutare pentru strainatate.

Documentele necesare pentru angajare în UE prin agenții de recrutare serioase:

Prin intermediul Hotline-ului nostru, ai acces la informații detaliate despre documentele necesare pentru a putea lucra în mod legal în țările Uniunii Europene.

Cele mai recente oferte de muncă:

Având o legătură directă cu firme de recrutare personal licențiate, suntem în măsură să îți furnizăm informații actualizate despre cele mai recente oferte de muncă disponibile în diverse țări, precum Germania, Franța, Irlanda, Belgia, Republica Cehă, Slovacia, Polonia, România și multe altele.

Agenții de încredere versus agenții neserioase:

Suntem aici pentru a te îndruma în identificarea agențiilor de recrutare de încredere și pentru a-ți oferi informații despre agențiile neserioase, astfel încât să poți evita eventualele probleme sau abuzuri în timpul procesului de recrutare.

Asistență continuă:

Dacă alegi să beneficiezi de serviciile noastre, vom avea grijă de tine chiar și după angajare. Vei primi asistență și sprijin în cazul în care întâmpini dificultăți în străinătate, cum ar fi pierderea locului de muncă, înșelăciuni din partea angajatorului sau intermediarilor sau dacă nu dispui de suficiente resurse financiare pentru a te întoarce acasă în Moldova.

Serviciul Hotline pentru candidați:

Hotline-ul nostru este un serviciu nou, conceput și destinat exclusiv persoanelor din Moldova. Ne dorim să fim alături de tine în fiecare etapă a procesului de căutare a unui lucru peste hotare.

Situații dificile în străinătate:

Dacă te afli într-o situație dificilă în străinătate, cum ar fi pierderea locului de muncă, înșelăciuni din partea angajatorului sau intermediarilor sau dacă nu dispui de suficiente resurse financiare pentru a te întoarce acasă în Moldova, te rugăm să ne apelezi imediat. Suntem în contact cu consulatele și ambasadele și putem interveni în orice moment pentru a te ajuta. Oferim asistență GRATUITĂ pentru toată lumea.

Te încurajăm să contactezi Hotline-ul nostru pentru Candidați și să beneficiezi de toate avantajele pe care le oferă companiile de recrutare din Moldova.

ARA este alegerea înțeleaptă atunci când cauți locuri de muncă peste hotare.

Alătură-te celor 10.000 de persoane din Moldova care ne apelează în fiecare an pentru informații și asistență înainte de a decide unde să lucreze și în cine să aibă încredere.

Pentru a primi sprijinul nostru, te invităm să ne contactezi prin Hotline-ul nostru dedicat candidaților. Echipa noastră de experți va fi pregătită să răspundă tuturor întrebărilor tale și să-ți ofere consiliere individualizată.

Încrederea și succesul tău sunt prioritățile noastre.

ARA este alături de tine în căutarea lucru peste hotare și te sprijină pe tot parcursul procesului. Suntem în contact cu rețeaua diplomatică din Moldova și suntem pregătiți să te ajutăm în orice situație dificilă.

ARA – Asociația Agențiilor de Recrutare din Moldova este partenerul tău de încredere în căutarea unui loc de muncă în străinătate.

Prin intermediul Hotline-ului nostru pentru Candidați, îți oferim informații verificate, asistență individualizată și sprijin în toate etapele procesului de recrutare. Contactează-ne acum și dă startul unei viitoare cariere de succes în UE!

Aplicați cu încredere la ofertele de muncă verificate și actuale

Mai jos, vă prezentăm ofertele de muncă verificate și actuale de la cele mai bune agenții de recrutare din Moldova. Alegeți domeniul care vă place și abonați-vă la ofertele de muncă care vor apărea în viitor.

Fii mereu la curent cu oportunitățile de angajare potrivite pentru tine și alege ceea ce este cel mai bun. Abonează-te la noile oferte de muncă de la firme de recrutare:

Țara de destinație Domeniul de activitate Oferte de muncă Salariul lunar net
Germania